MASKİ’den Yunusemre İlçesindeki Su Kesintisi İçin Açıklama!

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Gürle İçme Suyu Ana İsale Hattının Çapaçarık’taki tahliye vanasında yaşanan arıza nedeniyle bir açıklama yaptı. 1000’lik çapta bir hattın vanasında meydana gelen arızanın tamir edilmesinin uzun sürdüğünü belirten Başaran, ekiplerin büyük bir özveri ile çalışarak gece saatlerinde çalışmayı tamamladıklarının altını çizdi.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
28 Temmuz 2020 - 12:18
Manisa haber | Çevre Ekonomi Genel | Yunusemre haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Yunusemre ilçesinde yaşanan uzun süreli su kesintisi ile ilgili bir açıklamada bulundu.

Gürle İçme Suyu Ana İsale Hattının vanasında arıza 

Başaran, Gürle İçme Suyu Ana İsale Hattında tahliye odasının vanasında meydana gelen arıza nedeniyle uzun süreli su kesintisi yaşandığını belirterek, yüklenici firma ve tüm MASKİ ekiplerinin arızanın ilk anından itibaren görevinin başında olduğunu söyledi.

1000’lik çapta bir hattaki suyun ara vanalar kapatılsa dahi tahliyesinin belirli bir süre aldığını vurgulayan Başaran, ekiplerin büyük bir özveri ile çalıştığını belirtti.

Arıza çalışmaları gece geç saatlere kadar sürdü

Çalışmanın başlamasının ilk anından itibaren gerek Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer’in gerekse de İçme Suyu Daire Başkanı Bircan Kaynak’ın personellerle birlikte sahada olduğunu belirten Başaran, gece geç saatlerde tahliye vanasının tamir işinin bitirilmesinin ardından kontrollü olarak depolara su verilmeye başlandığını ifade etti.

MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran, Manisalılardan özür diledi

Ani basınç artışı nedeniyle şebekede bir patlak yaşanmaması için suların yavaş bir şekilde verildiğini söyleyen Başaran, bu şekilde elimizde olmayan sebepler nedeniyle uzun süreli bir kesinti yaşanmasından ötürü tüm Manisalılardan özür dilediklerini vurguladı.

Maskİ’den Yunusemre İlçesindeki Su Kesintisi İçin Açıklama! Maskİ’den Yunusemre İlçesindeki Su Kesintisi İçin Açıklama! Maskİ’den Yunusemre İlçesindeki Su Kesintisi İçin Açıklama! Maskİ’den Yunusemre İlçesindeki Su Kesintisi İçin Açıklama! Maskİ’den Yunusemre İlçesindeki Su Kesintisi İçin Açıklama! Maskİ’den Yunusemre İlçesindeki Su Kesintisi İçin Açıklama!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeytin Ağacına Zarar Veren Zeytin Sineğiyle Mücadelede Yeni Yöntem
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x