Mesir Macunu Festivaline Sri Lanka Büyükelçisi Davet Edildi

Sri Lanka Büyükelçisi Mohamed Rizvi Hassen, Manisa Büyükşehir Belediyesini ziyareti sırasında, bu yıl 480’inci kez düzenlenecek olan Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivaline davet edildi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
17 Şubat 2020 - 17:33
Manisa haber | Gündem

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Sri Lanka Büyükelçisi Mohamed Rizvi Hassen, Büyükşehir Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Büyükelçi ziyaretinde Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ramazan Burak Aslay ve Ertuğrul Yıldırım ile Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan hazır bulundu. Genel Sekreter Yardımcıları, büyükelçiye bu yıl 480’incisi düzenlenecek olan Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali hakkında bilgiler verdi. Şifalı mesir macununun tarihini ve içeriğini anlatan Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, festivalde kendilerini de aralarında görmekten duyacakları memnuniyeti ifade etti.

Katılmaktan büyük mutluluk duyacaklarını belirtti

Sri Lanka Büyükelçisi Mohamed Rizvi Hassen, böyle köklü tarihi olan güzel organizasyona katılmaktan büyük mutluluk duyacaklarını belirtti ve her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti. Büyükelçiye, mesir macunu, mesir çayı ve mesir lokumu hediye edildi.

Kimler Neler Demiş?

Manisa Fotoğraf Derneği Üyelerinin Flaşları Bursa’da Patladı