Meteorolojiden Manisa ve İlçelerine Sağanak Yağış Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve batı kesimleri parçalı bulutlu, öğleden sonra Manisa ve ilçelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
07 Temmuz 2020 - 12:23
Manisa haber | Genel Hava durumu

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Bölge geneli parçalı ve az bulutlu, öğleden sonra bölgemizin iç kesimleri ve kuzeyi yerel gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

HAVA SICAKLIĞI: 1-2 derece azalacak.

RÜZGAR: Bölge genelinde kuzey ve kuzeydoğu, bölgenin güneyinde batı ve kuzeybatı yönlerden orta kuvvette esecek.

EGE BÖLGELERİNDE BAZI İLLERİN HAVA DURUMU

Az bulutlu ve açık, zamanla bölgenin iç kesimleri parçalı bulutlu, öğleden sonra ve akşam saatlerinde Kütahya, Uşak ve Denizli çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İZMİR °C30°C

Az bulutlu ve açık

KÜTAHYA °C31°C

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu, öğleden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

MANİSA °C35°C

Az bulutlu ve açık, ilçelerde ise parçalı bulutlu, öğleden sonra yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

UŞAK °C32°C

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu, öğleden sonra ve akşam saatlerinde kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İşbirliği Protokolü Sayesinde Bu Okulda Okuyanların Geleceğini Teminat Altında
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x