Meteorolojiden Manisa’nın İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara’nın doğusu, Ege Bölgesi geneli parçalı bulutlu, Manisa'nın iç kesimlerindeki ilçelerinde yarın öğleden sonraki saatlerde yerel olarak kısa süreli gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
20 Eylül 2020 - 02:28
Manisa haber | Genel Hava durumu

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, ‘nın bir çok ilçesinde Pazar öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: 1 ila 3 derece azalacak.

RÜZGAR: Kuzey ve kuzeydoğu yönlerden orta kuvvette, kuzey ve kıyı kesimlerde kuvvetli (40-60 km/sa)esecek.

EGE BÖLGESİNDE BAZI İLLERİN HAVA DURUMU

Az bulutlu, kuzey ve iç kesimlerinin yer yer parçalı ve çok bulutlu, akşam saatleri ile Pazar öğle saatlerinden sonra İç Ege’nin özellikle Manisa, Uşak ve Afyonkarahisar illerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bu akşam saatlerinde Afyonkarahisar çevrelerinde yerel olarak kuvvetli (21-50 kg/m²) olması bekleniyor. Rüzgarın; Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden yer yer kuvvetli olarak (40-60 km/sa) esmesi bekleniyor.

AFYONKARAHİSAR 12°C25°C

Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatleri ile Pazar öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bu akşam saatlerinde kuvvetli olması bekleniyor.

İZMİR 20°C28°C

Parçalı ve az bulutlu

MANİSA 17°C32°C

Parçalı ve çok bulutlu, iç kesimlerde kalan ilçelerde ise, Pazar öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

MUĞLA 18°C31°C

Parçalı ve az bulutlu

UŞAK 13°C27°C

Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatleri ile Pazar öğle saatlerinden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

Meteorolojiden Manisa’nın İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı! Meteorolojiden Manisa’nın İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı! Meteorolojiden Manisa’nın İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı! Meteorolojiden Manisa’nın İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı!

Son güncelleme tarihi : 20 Eylül 2020 02:31

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meteorolojiden Cuma Günü İçin Manisa’ya Sağanak Yağış Uyarısı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x