Meteorolojiden Pazar Günü Manisa ve İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; İzmir, Manisa ve Kütahya çevreleri ile yarın öğle saatlerinden sonra bölge genelinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
17 Ekim 2020 - 20:19
Manisa haber | Çevre Hava durumu

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Bölge geneli parçalı ve çok bulutlu, İzmir ve yarın öğle saatlerinden sonra aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

HAVA SICAKLIĞI: Kuzey, iç ve batı kesimlerde azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güneyli, yarın Marmara’da kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetli (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor.

UYARILAR

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların yarın Sakarya, Bursa, Bilecik, Yalova, Bolu, Zonguldak, Bartın, Kastamonu kıyıları ile Sinop çevrelerinde yer yer kuvvetli olması beklendiğinden sel, su baskını, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı tedbirli ve dikkatli olunması gerekmektedir.

EGE BÖLGESİNDE BAZI İLLERİN HAVA DURUMU

Parçalı ve yer yer çok bulutlu, İzmir, Manisa ve Kütahya çevreleri ile yarın öğle saatlerinden sonra bölge genelinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İZMİR 19°C27°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

KÜTAHYA 10°C23°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

MANİSA 16°C27°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

MUĞLA 10°C28°C

Parçalı ve yer yer çok bulutlu, yarın öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

Meteorolojiden Pazar Günü Manisa Ve İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı! Meteorolojiden Pazar Günü Manisa Ve İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı! Meteorolojiden Pazar Günü Manisa Ve İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı! Meteorolojiden Pazar Günü Manisa Ve İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da İş Hanının Çatısından Kopan Beton Parçaları Başına Yağdı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x