MHP Genel Başkanı Bahçeli Başkan Ergün’ü Ağırladı!

Türkiye Belediyeler Birliğinin düzenlediği toplantıya katılmak için Ankara'ya giden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, toplantıdan sonra bir dizi ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretinin ikinci gününde MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
16 Ocak 2020 - 19:01
Manisa haber | Gündem | Büyükşehir haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Türkiye Belediyeler Birliğinin davetlisi olarak Ankara’ya giden Başkan Ergün, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğiyle düzenlenen, Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi’ne katıldı.

Ankara’daki gerçekleştiriği ziyaretinin ikinci gününde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinin de bir takım ziyaretlerde bulundu. MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a yaptığı ziyaretin ardından, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ile bir araya geldi. Buralardaki ziyaret ve konuşmalarının ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makam odasında ziyaret etti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli Manisalılara selam söyledi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi Ankara’daki makam odasında ziyaret eden Başkan Ergün, ‘da yaptıkları çalışmalardan bahsetti. Manisa’nın 17 ilçesine hiç bir ayrım yapmadan çalıştıklarını ve vatandaşa en iyi şekilde hizmet ettiklerini anlattı. Konuşmanın ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başkan Ergün’e yaptıkları çalışmalardan gurur duyduğunu övgü dolu sözleri ile belirtti. Konuşmanın sonunda Başkan Ergün’e, Manisalılara selamlarını iletmesini söyledi.

Aynı toplantıya katılmak için Ankara’ya giden, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ve Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinde bir araya geldi. Günün anısına başkanlar burada bir fotoğraf çektirdi.

 

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Turgutlu’da Apartmanda Çıkan Yangın Panik Yarattı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x