MHP’li Belediye Başkanları Başkan Ergün’ü Ziyaret Etti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP'li Manisa Belediye Başkanları olan, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş ve Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk tarafından makamında ziyaret edildi.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş ve Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Büyükşehir Belediye Başkanı ’ü makamında ziyaret etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya’nın da yer aldığı ziyarette Manisa’ya yapılması planlanan ve devam eden projeler üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. İlçe ilçe değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette projelerin son durumları ve planlanan projeler üzerine görüş verişinde bulunuldu.

Son güncelleme tarihi : 2 Mart 2020 16:45

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Öğrencilere Tesiste Geri Dönüşümün Önemi Anlatıldı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x