Otomobilin Çarptığı Köpeğin Ayağı Koptu!

Manisa'da meydana gelen olayda, insanlık ölmüş dedirtti. Köpeğe çarpıp bir ayağının kopmasına neden olan sürücü kayıplara karıştı.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
09 Ocak 2020 - 22:53
Manisa haber | Asayiş | Şehzadeler haber

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Olay Şehzadeler ilçesi Adnan Menderes Mahallesi Turgutlu Caddesinde meydana geldi.
Edinilen bilgiye göre, Adnan Menderes Mahallesi Turgutlu Caddesinde üzerinde gezinen bir sokak köpeğine, plakası tespit edilemeyen bir araba çarptı. Çarpmanın etkisiyle sokak köpeği yolun kenarına savruldu. Vicdansız sürücü çarptığı köpeği yol kenarında öylece bırakarak kayıplara karıştı.

Kahveci esnafının bulduğu köpeğin ayağı koptu

Köpeği cadde üzerinde kahveci esnafı Çetin Akar buldu. Vicdansız sürücünün çarpıp kaçtığı köpeğin bir ayağının koptuğunu gördü. Acılar içerisinde inleyen sokak köpeğine Çetin Akar su verdi. Köpeği öylece bırakıp gitmek istemeyen kahveci Akar,  köpeği muayene ve tedavisinin yapılması için Şehzadeler Belediyesi ve Manisa Büyükşehir Belediye ekiplerini telefonla aradı. Şehzadeler Belediyesinden gelen ekipler sokak köpeğinin ayağının koptuğunu gördü. Vicdansız sürücünün ayağı kopuk bir şekilde bırakıp kaçtığı köpeği, Şehzadeler Belediyesi ekipleri, Manisa Büyükşehir Belediyesinin Hayvan Bakım Barınağına götürdü. Kahveci esnaf Çetin Akar, insanlık ölmüş dedirten bu olayı yapıp kaçan vicdansızın sürücünün ekipler tarafından bulunup en ağır şekilde cezalandırılmasını istedi.
Manisa Büyükşehir Hayvan Barınağında tedavi altına alınan sokak köpeğinin durumu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Haber:

Son güncelleme tarihi : 10 Ocak 2020 01:08

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Kamyon ile Çarpışan Otomobil Takla Attı: 3 Yaralı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x