Perşembe Pazarında İmkanı Olanla ihtiyacı Olan Buluşturan Uygulama

Perşembe Pazarı’na “İmkanı olan bıraksın, ihtiyacı olan alsın” standı kuran Şehzadeler Belediyesi, Ramazan ayının manevi iklimine uygun yeni bir hizmeti daha hayata geçirdi.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Daha önce hayata geçirdiği sosyal belediyecilik hizmetleri ile adından söz ettiren Şehzadeler Belediyesi, bu kez de Ramazan ayının manevi iklimine uygun yeni bir hizmeti daha hayata geçirdi.

İmkanı olan bıraksın, ihtiyacı olan alsın standı 

Perşembe Pazarı’na “İmkanı olan bıraksın, ihtiyacı olan alsın” standı kuran belediye, mübarek ayda yardımlaşma ve dayanışmanın artırılmasına öncülük etti. Kurulan standa imkanı olan kişiler ile pazarcılar sebze ve meyve bırakıyor, ihtiyacı olan kişiler de sormaksızın alabiliyor.

Şehzadeler Belediyesinin başlattığı etkinliğe vatandaşlardan destek yağdı

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Şehzadeler Belediyesi olarak bir yandan korona virüs ile mücadele ettiğimiz bu günlerde diğer taraftan gerçekleştirildiğimiz sosyal projeler ile vatandaşlarımıza destek olmaya çalışıyoruz.

Tamamen güvene dayalı ve hiçbir hesabın sorulmadığı ’İmkanı olan bıraksın, ihtiyacı olan alsın’ sloganıyla yaptığımız standı pazaryeri girişine yerleştirdik. Esnafımız ve vatandaşlarımız kurulan standa destek vermeye başladı. Gün bir ve beraber olma günü. Bu vesileyle mübarek Ramazan ayına girdiğimiz bugünlerde Rabbim’den, İslam alemine ve tüm insanlığa hayır, bereket ve sağlık getirmesi diliyorum.” şeklinde konuştu.

İlgili haber Manisa’da 20 Yıllık Husumet Cinayete Dönüştü: 1 Ölü 7 Yaralı

İlgili haber Manisa'da Ramazanı Fırsat Bilenlere Denetimler Sıklaştırıldı

İlgili haber Manisa’da Alınan Tedbirlerin Uygulanmasına Yönelik Denetimler Devam Ediyor

İlgili haber Alaşehir'de Bir Mahallenin Covid-19 Salgını Nedeniyle Karantina Süresi Uzatıldı

İlgili haber Manisa'da Otomobil 10 Metre Yükseklikten Tarlaya Uçtu: 1 Yaralı

İlgili haber Manisa'da KOBİ'lere ‘Nefes Kredisi’ Desteği

İlgili haber Manisa'da Park Halindeki Araçların Lastiklerini Kesen Zanlı Yakalandı!

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da EİKP Yardımlarında 63 bin 166 Hak Sahibine Ödemesi Yapıldı