Polis Ekipleri 19 Mayıs Doğumlu Gençlere Sürpriz Doğum Günü

Manisa’nın Gördes ilçesinde okuyan 19 Mayıs doğumlu 2 öğrenciye Gördes İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde polis ekiplerince doğum günü sürprizi yapıldı. Biri Demirci’de diğeri Gördes’te oturan öğrencilere polis ekipleri pasta götürerek doğum günlerini kutladı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
19 Mayıs 2020 - 18:19
Manisa haber | Genel Gündem Politika | Demirci haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Gördes İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 19 Mayıs doğumlu olan öğrencilerini unutmadı. Gördes İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Gördes Anadolu Lisesi ve İbni Sina Anadolu Lisesinde öğrenim gören ve doğum günü olan 19 Mayıs olan 2 öğrenciye polis ekiplerinin destekleri ile sürpriz doğum günü yaptı.

Demirci İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis ekipleri Demirci’de oturan Gördes Anadolu Lisesi öğrencisi Ayşe Yardım’ın evine giderek üzerinde ’19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun nice senelere’ yazılı pasta ile doğum gününü kutladılar.

Gördes İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de İbni Sina Anadolu Lisesi öğrencisi Tolga Bayram’ı evinde ziyaret ederek pasta ve sürpriz hediyeler vererek alkışlarla doğum gününü kutladı.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meteorolojiden Manisa’nın İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x