Polisin Baskın Düzenlediği Evde 7 kişi yakalandı!

Manisa'da ihbar üzerine polis ekipleri tarafından baskın düzenlenen bir evde, 7 kişi kumar oynarken yakalanarak gözaltına alındı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Emniyeti yasa dışı kumar oynayanlara göz açtırmıyor. Son zamanlarda Manisa’da emniyet ve jandarmanın düzenlediği bir çok yasa dışı kumar baskını operasyonları gerçekleştirildi. Yapılan bu baskınlarda bir çok kişi gözaltına alınırken, gözaltına alınan bu şahıslara Kabahatler Kanununa göre, binlerce lira para cezası kesildi. Operasyonlarda kumar oynanan bir çok malzemeye ve makineye el konuldu.

Bu kapsamda yapılan operasyonlara, Manisa Emniyet Müdürlüğü bir yenisini daha ekledi. Kumar oynayan şahıslar, Manisa’nın Şehzadeler İlçesi Yarhansanlar Mahallesinde yakalandı.
Alınan bilgiye göre, bir ihbar üzerine harekete geçen Manisa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği Ekipleri, Yarhansanlar Mahallesinde bulunan eve baskın düzenleme kararı aldı.
İhbar üzerine tespit edilen Yarhansanlar Mahallesinde bulunan adrese, Ahlak Büro Amirliği ekiplerince gece geç saatlerde baskın düzenlendi.

7 kişi kumar oynarken yakalandı

Ekiplerin düzenlenen operasyonda, evde yasa dışı kumar oynayan 7 kişi kıs kıvrak yakalandı. Yakalanan 7 kişi ekipler tarafından gözaltına alınırken, evinde kumar oynatan ve yer temin eden ev sahibi de gözaltına alındı.
Polis ekipleri tarafından Ahlak Büro Amirliğine götürülen şahıslara, Kabahatler Kanununa göre cezai işlem uygulanırken, ev sahibi ise ifadesi alınmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü.

Haber:

Kimler Neler Demiş?

Alaşehir’deki kazayla ilgi baba hakkında işlem başlatıldı