Polisten Gazetecilere Sürpriz!

Manisa Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde Haber İçin uygulama noktasına Gelen Gazetecilere Sürpriz Yaparak Pasta Kesip Kutlama Yaptı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
11 Ocak 2020 - 11:36
Manisa haber | Asayiş | Yunusemre haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

‘da 7/24 görev yapan emniyet müdürlüğü ekipleri, haber peşinde her türlü zor şartlarla mücadele ederek vatandaşları bilgilendirmeye çalışan gazetecilere uygulama noktasında pastalı sürpriz yaptı. Manisa genelinde bir çok noktada her gün uygulama yapan polis ekipleri, Yunusemre İlçesi Uncubozköy Mahallesinde bulunan Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi önünde uygulama yaptı.

Haber yapmak için gittiler kendileri haber oldu!

Uncubozköy Mahallesi girişinde bulunan Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi önünde polis ekipleri tarafından yapılan Alkol uygulaması haberini vatandaşlara iletmek için uygulama noktasında giden gazetecilere, burada uygulamayı yapan polis ekiplerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kutlama sürpriziyle karşılaştı.
Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünde görev yapan Komiser Anıl Yorulmaz DHA Muhabiri Cemil Seval ve Yeni Asır Gazetesi Muhabiri ile birlikte uygulama noktasında pasta kesti.

Komiser Anıl Yorulmaz yaptığı değerlendirmede, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde beraber çalıştığımız basın çalışanı arkadaşlarımızın bayramında da yanlarında olmak istediklerini, gazetecilerin polis kadar tehlikeli ortamlarda çalıştıklarını bildikleri için, sadece bir günde anılmasının yetmeyeceğini dile getirdi. Basın emekçilerinin çalıştıkları zor şartlarda görevlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını hatırlatan Komser Yorulmaz, gazetecilerle beraber pastayı uygulama noktasında kestiler.

Haber: Serkan Özcan

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Karı Kocayı Sessiz Katil Ayırdı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x