Salihli Belediyesi’nden iş arayanlara müjde! Vestel mavi yaka personel alımı yapacak

Manisa Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet sürdüren Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan Vestel, Salihli Belediyesi işbirliğinde yeni çalışma arkadaşları arıyor.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
27 Temmuz 2020 - 18:57
Manisa haber | Ekonomi | Salihli haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Vestel İnsan Kaynakları Koordinatörlüğünden yapılan açıklamada, “Vestel A.Ş. bünyesinde ’da üretim bantlarında çalıştırılmak üzere 18-40 yaş aralığında kadın/erkek mavi yaka personel alımı yapılacaktır” denilerek Salihli Belediyesinden iş arayanlara duyurulması için destek istendi.

Manisa’dan Türkiye ve Dünyaya beyaz eşya ve elektronik ürünlerin ihracatını gerçekleştiren Vestel’in ülke ekonomisine büyük değer kattığını ifade eden Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Dünyaya adını duyuran Vestel bünyesinde Salihli’mizden de birçok insanımız çalışıyor. Belediyemiz ile daha önce de işçi alımlarında işbirliği yaptığımız firma, yeni personel alımı konusunda bizden destek istedi. Belediye olarak işçi arayan firmalarımız ile iş arayan vatandaşlarımıza aracılık yaparak destek oluyoruz” dedi.

İş başvurularının http:/isbasvuru.vestelkariyer.com/maviyaka adresinden yapılacağı bildirildi.

Son güncelleme tarihi : 27 Temmuz 2020 18:57

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisalı Genç Kadın Korona Virüse Karşı Sosyal Medyadan Uyardı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x