Salihli İşletme Şefliği, Müdürlük Oldu

Manisa Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Salihli Orman Şefliği Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Salihli Orman İşletme Müdürlüğüne dönüştürüldü.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
29 Nisan 2020 - 14:30
Manisa haber | Çevre Genel | Salihli haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Salihli Orman İşletme Müdürlüğü, İzmir Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet verecek. Alaşehir ve Sarıgöl Orman Şefliği de Salihli Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluğuna verildi. Yeni kurulan Salihli Orman İşletme Müdürlüğü’nde İşletme Müdürü Ahmet Aydın ve Müdür Yardımcısı İsmail Kartal görev yapacak.

İlk ziyaret bölge müdüründen

Yeni Kurulan Salihli Orman İşletme Müdürlüğü’nde göreve başlayan Müdür Aydın ve Müdür Yardımcısı Kartal’ı İzmir Orman Bölge Müdürü Zafer Derince ziyaret etti. Derince’ye ziyarette Orman İşletme Müdürü İlker Özdemir de eşlik etti.

Aydın ve Kartal’a görevlerinde başarılar dileyen Bölge Müdürü Derince, “Müdür ve müdür yardımcısı bölgeye yabancı isimler olmayıp, bölgenin fiziki ve sosyal yapısını çok iyi bilen tecrübeli isimlerdir. Yeni kurulan Orman İşletme Müdürlüğümüz için bu önemli bir avantajdır. Kendilerinden Salihli’de önemli hizmetler bekliyoruz” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Kocasından Şiddet Gördüğünü İddia Eden Yaşlı Kadın Polise Sığındı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x