Salihlili Kadınlardan ‘Yaşamına Hareket Kat’ Etkinliğine Yoğun İlgi

Salihli Belediyesi, Salihli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü işbirliğinde sağlıklı yaşamı desteklemek ve sporun yaygınlaşması amacıyla düzenlediği ‘Yaşamına Hareket Kat’ projesiyle ilçe sakinlerini sabah sporunda buluşturuyor.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
18 Eylül 2020 - 15:09
Manisa haber | Spor | Salihli haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Her sabah Ramiz Turan Stadyumunda 07.00 ile 08.00 saatleri arasında gerçekleştirilen sabah sporu belediyespor antrenörleri eşliğinde etkinliğe katılan vatandaşlar güne sporla başlıyor. Uzman eğitmenler eşliğinde temel ısınma hareketleri ile başlayan sabah sporu etkinliğine özellikle kadınlar yoğun ilgi gösteriyor. Etkinliğe katılan vatandaşlara tişört hediye edildi.

Kovid-19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralına uyularak gerçekleştirilen sabah sporu ile hem güne zinde başlama hem de sağlıklı yaşama adım atma fırsatı bulan katılımcılar da düzenlenen etkinlikten dolayı Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’ya teşekkür etti.

Etkinliğin düzenlendiği Ramiz Turan Stadyumunda vatandaşlar ile bir araya gelen Salihli Belediyesi Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu, Belediye Spor İşleri Müdürü Uğur Kocagöz ile birlikte katılımcılara Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın selamını iletti.

Salihli Belediyesi olarak spora çok önem verdiklerini belirten Başkan Yardımcısı Karaoğlu, “Vatandaşlarımızın sağlıklı bir yaşama kavuşması adına Salihli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü işbirliğinde sağlıklı yaşamı desteklemek ve sporun yaygınlaşması amacıyla ‘Yaşamına Hareket Kat’ etkinliğini düzenledik.

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde sağlığımızın ne kadar kıymetli olduğunu öğrendik. Hayatınıza hareket katmak için Belediyemiz ve Salihli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü işbirliğinde uzman eğitmenler eşliğinde siz değerli vatandaşlarımıza sabah sporu hizmeti veriyoruz. Sağlıklı yaşamı destekleyen faaliyetlere devam edeceğiz. Spor yapmak isteyen tüm hemşehrilerimizi Ramiz Turan Stadyumuna bekliyoruz” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Salihli’nin Sulatanları Tam Gaz Gidiyor…
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x