Salihli’nin Spor Tesisleriyle İlgili Projeleri ve Taleplerini Bakan Kasapoğlu’na İletti

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, memleketi Kula ilçesini ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu’nun ziyaretine eşlik eden Salihli’nin Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli’ye kazandırılacak olan spor tesisleriyle ilgili projeleri ve taleplerini Bakan Kasapoğlu’na ileterek destek istedi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
18 Temmuz 2020 - 13:27
Manisa haber | Ekonomi Genel Politika Spor | Salihli haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, memleketi Kula’da yapımı süren Spor Kompleksi, gençlik merkezi gibi Bakanlık yatırımlarını incelemek üzere ilçeyi ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu’nun programına katılan Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, yeni dönemde Salihli’de yapılması planlanan projeler hakkında bilgi verdi.

Salihli Belediyesi’nin amatör kulüplere ve sporculara her zaman destek olduğunu ifade eden Başkan Kayda, judo başta olmak üzere birçok amatör branşta milli takıma yükselen sporcular yetiştirdiklerini söyledi. Salihli’de sporun ve futbolun çok sevildiğini anlatan Başkan Kayda, “Salihli’mizde amatör branşlarda lisanslı çok sayıda sporcumuz var.

Sayın Bakanımıza, ilçemize ve mahallelerimize gençlerimiz için spor tesisleri yapılması için hazırladığımız yeni dönem projelerimiz hakkında bilgi verdim. Ramiz Turan Stadının şehir dışına taşınması talebimizi iletmiştik. Projelerimiz ile yakından ilgilenen Sayın Bakanımıza tüm hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum’ dedi.

Başkan Kayda, Bakan Kasapoğlu’na Salihli’nin Taleplerini Iletti Başkan Kayda, Bakan Kasapoğlu’na Salihli’nin Taleplerini Iletti Başkan Kayda, Bakan Kasapoğlu’na Salihli’nin Taleplerini Iletti Başkan Kayda, Bakan Kasapoğlu’na Salihli’nin Taleplerini Iletti Başkan Kayda, Bakan Kasapoğlu’na Salihli’nin Taleplerini Iletti

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da 130’dan Fazla Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvanın Telefleri Korkuttu!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x