Şampiyon Turgutluspor Coşkuyla Turgutlu’da Karşılandı!

Antalya'da dün oynanan TFF 3. Lig 2. Grup play-off final maçında Karşıyaka'ya penaltı atışlarında 5-3'lük üstünlük sağlayarak TFF 2. Lig'e yükselen Manisa ekibi Turgutluspor, Turgutlu'da coşkuyla karşılandı.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
27 Temmuz 2020 - 23:29
Manisa haber | Genel Spor | Turgutlu haber

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Antalya’da şampiyonluk kupasını kaldırarak taraftarlarına ve tüm Turgutlulara şampiyonluk sevinci yaşatan Turgutluspor, kırmızı-siyahlı taraftarlar tarafından, Turgutlu’ya gelen takımlarını Atatürk Bulvarı’nda karşıladı.

Cadde ve sokakları dolduran çok sayıda taraftar, oyuncularla şampiyonluk coşkusunu yaşadı.

Oyuncular ve teknik heyet daha sonra Turgutlu Belediye Başkanı ve Turgutluspor Onursal Başkanı Çetin Akın, Kulüp Başkanı Hüseyin Güleç, süslenen TIR dorsesinden taraftarları selamladı. Turgutluspor şampiyonluk kupası ile birlikte şehir turu attı.

Şampiyonluk kutlamalarından önce ise Atatürk Bulvarının birçok noktasına Turgutluspor Bayrakları asılarak hazırlıklar tamamlandı.

Öte yandan polis ekipleri de sosyal mesafenin korunması konusunda uyarılarda bulundu.

Turgutlu, şampiyonu Karşılamaya Hazır Turgutlu, şampiyonu Karşılamaya Hazır Turgutlu, şampiyonu Karşılamaya Hazır Turgutlu, şampiyonu Karşılamaya Hazır Turgutlu, şampiyonu Karşılamaya Hazır Turgutlu, şampiyonu Karşılamaya Hazır Turgutlu, şampiyonu Karşılamaya Hazır Turgutlu, şampiyonu Karşılamaya Hazır
0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Silahlı Saldırıya Uğrayan Genç Hayatını Kaybetti!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x