Sarıgöl Kaymakamı Arıkan Korona Virüs Tedbirlerini Yineledi

Sarıgöl İlçe Kaymakamı Ali Arıkan, korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında park ve iş yerlerinde denetlemelerde bulundu.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

İlçenin Tırazlar, Çanakçı ve Bağlıca mahallelerini ziyaret ederek, vatandaş ve esnafla bir araya gelen Kaymakam Arıkan, virüs tedbirlerini yineledi. Sarıgöl Kaymakamı Ali Arıkan, “Üç önemli kuralı artık hayatımızın her anında uygulamamız gerekiyor. Mutlaka maskemizi takalım, sosyal mesafemizi koruyalım ve ellerimizi bol sabunlu suyla en az 20 saniye yıkayalım. Bu kurallar bizleri olduğu gibi karşımızdaki kişileri de koruyacaktır’’ dedi.

Kaymakam Arıkan, tokalaşmanın kesinliklikle yapılmaması konusunda vatandaşlara uyarılarda bulunarak, incelemeleri sırasında maske takan vatandaş ve esnafa teşekkür etti. Arıkan, denetimlerin aralıksız süreceğini vurguladı.

Sarıgöl Kaymakamı Ali Arıkan’ın korona virüs denetimlerine, Sarıgöl İlçe Sağlık Müdürü Dr. Cenk Uğur Çelik, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Hamza Öt, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Akar katıldı.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tekrar Kullanılan Maskelerin Mikrop Yuvası Olduğu Kanıtlandı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x