Sarıgöl’de İki Ayrı Uyuşturucu Operasyonunda 1 Kişi Tutuklandı!

Sarıgöl İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesinin ortaklaşa düzenledikleri uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan iki kişiden biri tutuklanırken diğeri de adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
10 Aralık 2020 - 18:00
Manisa haber | Asayiş | Sarıgöl haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Sarıgöl İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi ekipleri tarafından Sarıgöl’de iki ayrı adreste ve iki araçta yapılan aramalarda 2 gram metamfetamin maddesi, 13 adet uyuşturucu hap, 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet pompalı tüfek ele geçirildi.

Uyuşturucularla birlikte yakalanan 2 kişi gözaltına alındı. Şüpheli A.E. (40) çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak Alaşehir Kapalı Ceza ve Tutuk evine gönderilirken, M.C.E (28) ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. İlçe Emniyet Müdürlüğü ilçede denetimlerin aralıksız olarak devam edeceğini belirtti.

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisalı Ahşap Ustası Dünyadaki Camilere Osmanlı ve Selçuklu Motifleriyle İz Bırakıyor