Soma Zabıtası Düzenli Olarak Sosyal Mesafe Denetimi Yapacak

Soma Belediyesi ekipleri korona virüsle mücadele kapsamında Zabıta ekipleri’ye denetimlere aralıksız devam ediyor. 1 Haziran itibariyle başlayan normalleşme sürecinde ekipler yeni açılan kafe, kahvehane, restoran ve aperitif salonlarında denetim yaptı, iş yeri sahiplerini sosyal mesafe ve maske ile hijyen konusunda uyardı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
04 Haziran 2020 - 18:07
Manisa haber | Asayiş Genel Gündem | Soma haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi, “Cumhurbaşkanlığımız tarafından ülke genelinde uygulanan karar ile 1 Haziran Pazartesi günü itibariyle açılan işletmeler, Soma Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından denetleniyor.

İlçemizde faaliyet gösteren esnaflarımızın 1 Haziran itibariyle tekrar işletmeye açılmaları ile ilgili kapsamlı denetleme çalışmalarımızı başlattık. Sosyal mesafe kurallarına uyulacak şekilde gerekli önlemler alınarak sürdürülecek olan işletme faaliyetleri Belediyemiz koordinesinde zabıta müdürlüğü ekiplerimiz tarafından düzenli olarak denetlenecek.

Değerli halkımızın ve esnaflarımızın sağlıklı günler geçirmeleri için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmeye devam edeceğiz.”

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Karantina Altındaki Mahallede Jandarmadan Giriş-Çıkışlarda Sıkı Denetim!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x