Soma’da Baraj Gölünde İşlenen Cinayetin Zanlısına Keşif Yaptırıldı!

Manisa'da 22 yaşındaki genci öldürüp cesedini parçalara bölerek baraj göletlerine atan cinayet zanlısına keşif yaptırıldı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
23 Haziran 2020 - 15:38
Manisa haber | Asayiş Genel | Soma haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Soma ilçesinde Özcan Eren’in (22) kaybolmasının ardından öldürülerek beden parçalarının ilçede bulunan Sevişler ve Aydıncık baraj göletlerine atılması olayı ile ilgili tutuklanan cinayet zanlısı Mehmet T, cezaevinden alınarak, yoğun güvenlik önlemi, altında cinayeti işlediği yere götürüldü.

Daha sonra ceset parçalarının bulunduğu baraj göletlerinde de keşif yaptırılan zanlı, yeniden tutuklu bulunduğu cezaevine götürüldü.

Soma’da Baraj gölünde kesik insan parçaları bulunmuştu

‘nın Soma ilçesinde Sevişler Baraj Göleti kıyısında 14 Mart’ta bir erkeğe ait olduğu değerlendirilen kesik kol bulunmuş, olayla ilgili gözaltına alınan Mehmet T. tutuklanmıştı.

Kol parçasının 7 Şubat’tan beri kayıp olan Özcan Eren’e (22) ait olma ihtimalini değerlendiren ekipler, parçadan ve kayıp gencin ailesinden alınan DNA örneğini İzmir Adli Tıp Kurumuna göndermişti.

Sevişler Baraj Göleti ve çevresinde 4 gün süren arama çalışmalarında insan bedenine ait kafa, kol, ayak ve bacak parçası ile çeşitli uzuvlar, Aydıncık Barajı Göleti’nde de insan vücuduna ait 2 parça ve göletin kıyısında tekerlekli valiz bulunmuştu.

İlk ifadesinde suçlamaları kabul etmeyen Mehmet T, cezaevinde SEGBİS aracılığıyla yeniden ifade verip Eren’i öldürdüğünü itiraf etmişti.

İlgili haber Soma'da Cinayete Kurban Giden Genç, Toprağa Verildi

İlgili haber Manisa'da Özcan Eren’in Cinayetinin Zanlısı Suçunu İtiraf Etti

İlgili haber Manisa'daki Barajda Kesik Koldan Sonra İki Parça Daha Bulundu

Son güncelleme tarihi : 21 Temmuz 2020 23:38

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Uyuşturucu Operasyonunda Yakalanan 6 Zanlıdan 3’ü Tutuklandı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x