Şüpheli araçta çok sayıda kaçak içki bulundu

Manisa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından otomobilde yapılan aramada 250 adet şişe kaçak içki ele geçirildi.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
04 Ocak 2020 - 21:19
Manisa haber | Asayiş Gündem | Yunusemre haber

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Ekiplerden alınan bilgilere göre, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) ekipleri tarafından kaçakçılığın takibi ve önlenmesine yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde, Manisa-İzmir karayolu üzerinde bulunan Süreyya piknik alanı önündeki polis noktasında, yönüne seyir halinde olan şüpheli bir araç ekipler tarafından durduruldu.

Durdurulan araçta 250 şişe kaçak içki bulundu

(KOM) ekipleri tarafından durdurulan özel araç içerisinde yapılan aramalarda çeşitli markalara ait 250 şişe kaçak içki bulundu. Durum üzerine gözaltına alınan K. A. ve F. D. hakkında 5607 SKM suçundan işlem yapılmak üzere KOM şubeye götürüldü. Kaçak içki bulunan araç ise kaçakçılık kanununa istinaden el konulduğu öğrenildi. Kaçak içkiler denetimler sonucunda yakalanmasaydı, insan sağlığına ciddi zararlar verebileceği ifade edildi.

Haber:

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa Şehir Hastanesinde Perinatoloji Polikliniği Açıldı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x