Şüpheli araçta uyuşturucu madde ele geçirildi 

Manisa’da Uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahıslara yönelik yapılan uygulamada bir otomobil içinde uyuşturucu madde ele geçirildi.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Manisalı vatandaşların huzur ve güvenini sağlamak için operasyonlar aralıksız devam ediyor. Yeni yıl öncesi yaptığı operasyonlar neticesinde çok sayıda uyuşturucu madde, uyuşturucu hap, uyuşturucu üretim malzemeleri, silah, mermi gibi bir çok malzemeyi yakalamışlardı. Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri şüpheli görülen bir otomobil içinde Skunk adıyla tabir edilen uyuşturucu madde ele geçirildi.

Manisa İzmir karayolu Süreyya parkı önünde bulununan polis noktasında uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahıslara Manisa Emniyeti Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan uygulamada şüpheli görülen bir otomobil içinde, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan arama sonucunda Skunk adıyla tabir edilen uyuşturucu madde ele geçirildi.

Şüpheli araçta uyuşturucu madde ele geçirildi

Yapılan uygulamada Manisa Emniyeti Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince şüpheli görülen bir otomobil içinde Skunk adıyla tabir edilen uyuşturucu madde ele geçirildi.

Manisa Emniyeti Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan şahıs ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Şahsın buradaki işlemleri halen devam etmektedir.

Haber :

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Okulların Rögar Kapaklarını Çalan Şahıs Yakalandı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x