Temizlenen Dere Sayesinde Taşkın Riski Ortadan Kaldırıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Ahmetli ilçesine bağlı Kargın Mahallesinde 2 kilometrelik dere temizlik çalışması gerçekleştirildi. Hayata geçirilen çalışma ile taşkın riski ortadan kaldırıldı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
01 Aralık 2020 - 15:36
Manisa haber | Çevre Genel | Ahmetli haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, dere temizlik çalışmaları ile hem can hem de mal güvenliğini sağlıyor.

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı bünyesinde gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Ahmetli’nin Kargın Mahallesinde de dere temizlik çalışması gerçekleştirildi. 2 kilometrelik çalışma ile dere yatağında olası taşkın riskine karşı önlem alındı.

Mahalle Muhtarı Fadıl Aydın, “Büyükşehir ve MASKİ’nin hizmetlerinden çok memnunuz. Mahallemizde daha önce alt ve üstyapımız da yenilenmişti. Şimdi de dere temizlik çalışması da yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e hizmetleri nedeniyle teşekkür ediyoruz” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
MASKİ Beldeden Mahalleye Dönüştürülen Yerlerinin Alt ve Üstyapısını Yeniliyor
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x