Turgutlu Kadın Basketbol Takımı Liderden Fark Yedi

Turgutlu Belediye Kadın Basketbol takımı taraftarı önünde iyi başladığı maçı lider Tarsus Belediyesi karşısında kötü bitirdi. Maçtan 69-40 mağlup ayrıldı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
09 Şubat 2020 - 17:08
Manisa haber | Spor | Turgutlu haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Kadınlar Bölgesel Basketbol liginde Turgutlu Belediyesi ile Tarsus Belediyesi, Turgutlu Yıldırım Beyazıt Spor Salonunda karşı karşıya geldi. Müsabakadan ligde lider durumda bulunan Tarsus Belediyesi 69-40 galip ayrıldı. Karşılaşmayı Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz taraftarlarla birlikte izledi.

İstedikleri oyunu sadece ilk periyotta oynayabildiklerini söyleyen Turgutlu Belediye Baş Antrenörü Ceyhan Önk, “Maça çok iyi başladık. 11 sayılık bir fark yakaladık. Ancak yaptığımız basit hatalarla fark kapandı ve oyundan düştük. Çok kaliteli bir takımla karşılaştık. Bu tarz maçlarda oyundan düşerseniz böyle farklar oluyor. Bu maçı unutup Çankaya maçına hazırlanacağız.” dedi.

Kimler Neler Demiş?

Turgutlu Kadın Basketbol Takımı Çankaya Deplasmanında