Turgutlu’da Cemevinin İç – Dış Cephe Boyama Çalışmaları Devam Ediyor

Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Çepnidere Mahallesindeki çalışmalarına devam ediyor.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
14 Eylül 2020 - 18:49
Manisa haber | Çevre Genel Politika | Turgutlu haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından istinat duvarı yapımı ile parke ve bordür taşı tamirat çalışmaları sona erdi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince ise çocuk oyun alanı ve fitness alanının yapım ve kurulum çalışmaları tamamlandı.

Cemevinde sürdürülen çalışmaların en kısa sürede tamamlanması planlanıyor

Söz konusu tüm bu çalışmalarla birlikte Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Çepnidere Mahallesinde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Çepnidere Mahallesinde yer alan Cemevinin iç ve dış cephe boyama, bakım, tamirat çalışmalarını gerçekleştiriyor. Cemevinde sürdürülen çalışmaların en kısa sürede tamamlanması planlanıyor.

Çepnidere Mahallesindeki çalışmalar hakkında konuşan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Belediye Başkanımız Çetin Akın’ın daire müdürlerimizle yaptıkları incelemeler sonucunda Çepnidere Mahallemize yönelik çalışmalarımıza en hızlı şekilde başladık ve çok kısa süre içerisinde çalışmalarımızın büyük bir kısmını tamamladık.

Bugün ise Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından mahalle sakinlerimizin ibadetleri için kullandıkları Cemevinin iç – dış cephe boyama, bakım ve tamirat çalışmalarını en yakın zamanda tamamlayacağız. Çalışmalarımızın öncelikle Çepnidere Mahallemize sonrasında ise Turgutlu’muz için hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meteorolojiden Manisa’nın İlçeleri İçin Sağanak Yağış Uyarısı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x