Türk Yıldızları ve Solo Türk İzmir’de Gökyüzüne Ay Yıldız Çizdi!

İzmir’in işgalden kurtuluşunun yıldönümünde düzenlenen Zafer Yürüyüşü’ne binlerce İzmirli katıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi bandosu eşliğinde marşlarla ilerleyen kortej, Lozan Meydanı’na kadar 350 metrelik dev Türk bayrağını taşıdı. İzmir’in Yunan işgalinden kurtuluş günü ve 9 Eylül tarihinde denize döküldüğü yer olan Alsancak’ta gösteri uçuşu yapan Türk Yıldızları ve Solo Türk, Yunanlılara anlamlı bir mesaj verdi. Binlerce […]

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
09 Eylül 2020 - 13:20
Manisa haber | Genel Gündem Ulusal

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

İzmir’in işgalden kurtuluşunun yıldönümünde düzenlenen Zafer Yürüyüşü’ne binlerce İzmirli katıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi bandosu eşliğinde marşlarla ilerleyen kortej, Lozan Meydanı’na kadar 350 metrelik dev Türk bayrağını taşıdı.

İzmir’in Yunan işgalinden kurtuluş günü ve 9 Eylül tarihinde denize döküldüğü yer olan Alsancak’ta gösteri uçuşu yapan Türk Yıldızları ve Solo Türk, Yunanlılara anlamlı bir mesaj verdi. Binlerce kişinin Cumhuriyet Meydanını doldurduğu kutlama etkinliklerinde, Türk Yıldızları ve Solo Türk gökyüzüne Ay Yıldız çizdi.

Görenlerin hayranlıkla izlediği gösteride, son zamanlarda Yunanistan ile yaşanan sorunlarda eklenince verilen mesaj anlamlı bir hal aldı. Yunanlıların denize döküldüğü yerde, gökyüzüne Ay Yıldız çizen ekibi etkinliğe katılanlar dakikalarca alkışladı.

Türk Yıldızları Ve Solo Türk İzmir’de Gökyüzüne Ay Yıldız Çizdi! Türk Yıldızları Ve Solo Türk İzmir’de Gökyüzüne Ay Yıldız Çizdi! Türk Yıldızları Ve Solo Türk İzmir’de Gökyüzüne Ay Yıldız Çizdi! Türk Yıldızları Ve Solo Türk İzmir’de Gökyüzüne Ay Yıldız Çizdi!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Kocasından Şiddet Gördüğünü İddia Eden Yaşlı Kadın Polise Sığındı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x