Vali Deniz Sarıgöl’de İncelemelerde Bulundu

Manisa Valisi Ahmet Deniz Sarıgöl ilçesinde mahalle muhtarları toplantısı öncesi kaymakamlığı ziyaret ederek ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
21 Şubat 2020 - 11:09
Manisa haber | Genel Politika | Sarıgöl haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Sarıgöl Hükümet Konağı önünde Sarıgöl Kaymakamı Ali Arıkan ile daire amirleri tarafından karşılanan Valisi ’e iki öğrenci tarafından çiçek takdim edildi. Vali Deniz kendisine çiçek takdim eden çocuklarla yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti.

Mahalle muhtarları ile toplantı yapacak

Vali Ahmet Deniz, daha sonra Sarıgöl Kaymakamı Ali Arıkan’ın makamını ziyaret ederek ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Manisa Valisi Ahmet Deniz burada yaptığı açıklamada, “İlçelerin sorunlarını, yapılan yatırımların incelenmesi, mahallelerin eksikleri ve diğer yapılması gereken hizmetler için mahalle muhtarlarımızın da katıldığı geniş çaplı toplantı yapacağız. İlçenin sorunları masaya yatırılacak. Bu tür toplantıları her ilçemizde ayda bir yapmaktayız.” dedi.

Kaymakam Arıkan’ın makamındaki buluşmanın ardından Sarıgöl Belediyesi Konferans Salonunda, Manisa Valisi Ahmet Deniz’in başkanlığında Manisa’daki kurum müdürleri, ilçe daire müdürleri ve Manisa Büyükşehir Belediyesi daire müdürlerin katılımıyla 35 mahallenin muhtarıyla toplantı gerçekleştirildi.

Kimler Neler Demiş?

Öğrenciler kadına yönelik şiddete dikkat çekmek amacıyla sergi açtı