Vali Karadeniz kaymakamlarla Yeni Korona Virüs Tedbirlerini Görüştü

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında, Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında il genelinde yapılan çalışmaların ve alınacak yeni tedbirlerin değerlendirildiği toplantı gerçekleştirildi.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
09 Kasım 2020 - 23:35
Manisa haber | Genel Politika

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Vali Yardımcısı H. Volkan Köksal, İl Sağlık Müdürü Necip Yemenici, Halk Sağlığı Başkanı Uz. Dr. Levent Dinçer’in de katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya Kaymakamlar video konferans yöntemiyle katıldı.

Toplantıda, Covid-19 salgını kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar ve denetimlerle ilgili konular ile yeni alınması gereken tedbirler görüşüldü.

Toplantıda konuşan Vali Karadeniz, son bir ayda tüm yurt genelinde olduğu gibi, ’da da Covid-19 vakalarında önemli artışlar olduğunu ve buna paralel olarak, ağır hasta ve hayatını kaybeden vatandaşların sayısının da arttığını belirterek tüm vatandaşların gerekli duyarlılığı ve sorumluluğu göstermeleri ile salgını kontrol altına almanın mümkün olacağını ifade etti.

Covid-19 salgını kapsamında ilçelerde gerçekleştirilen çalışmalar ve denetimlerle ilgili kaymakamlardan bilgi alan Vali Karadeniz, tüm vatandaşların maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda dikkat etmelerini istedi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Büyükşehir, Kula’da Biyokütle Enerji Santralinde İncelemede Bulundu
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x