3 Çocuğunu Öldüren İmamın İlk İfadesi Ortaya Çıktı!

Trabzon'un Of ilçesinde 36 yaşındaki cami imamı Emre Göktaş, iddialara göre şiddet uyguladığı ve evi terk eden eşinin yanında bulunan 3 kızını alarak kendi evine götürmek istedi. İmam Göktaş, yaşları 4,7 ve 11 olan 3 kızını dere yatağında kafalarına birer kurşun sıkarak öldürdü. Ardından da Acil Çağrı Merkezi'ni arayarak, "Kızlarımı vurdum acil ambulans gönderin" dedi.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
01 Eylül 2021 - 14:31
Manisa haber | Asayiş Ulusal

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Trabzon’un Of ilçesi Uluağaç Mahallesi’nde cami imamı olarak görev yapan Emre Göktaş ile 12 yıllık eşi Sibel Göktaş iddialara göre ailevi sebeplerden dolayı 2 ay önce tartıştı.

Tartışma sırasında imam tarafından darp edilen genç kadın evi terk ederek çocukları Yaren (11), Hiranur (7) ve Elif’i (4) yanına alıp ailesinin yanına gitti. Son 4 aydır imam olan eşinden şiddet gördüğünü söyleyen Sibel Göktaş, şikayetçi oldu. Mahkeme de imama 1 ay uzaklaştırma cezası verdi.

İmam çocuklarının kafalarına tabancayla birer el ateş ederek öldürdü

İmam Göktaş, mahkemenin verdiği uzaklaştırma cezası bitince dün akşam saatlerinde ilçe merkezinde ailesiyle birlikte yaşayan eşinin evine giderek 3 kız çocuğunu ziyaret etti.

Ardından da çocuklarıyla birlikte kendi evine gitmek için yola çıktı. Evden yaklaşık 1 kilometre uzaklıkta küçük kızları dere yatağına indiren imam çocuklarının kafalarına tabancayla birer el ateş ederek öldürdü.

“Çocuklarımı vurdum acil ambulans gönderin”

Yaşları 4,7 ve 11 yaşında olan 3 kız çocuğunu dere yatağında tabanca ile kafalarından vuran baba Emre Göktaş, telefon ile 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak, “Çocuklarımı vurdum acil ambulans gönderin” diyerek bulunduğu yeri bildirdi.

Bir süre sonra olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri dere yatağından 3 çocuğun cansız bedeniyle karşılaştı. Ardında da elinde tabancayla bekleyen imam Göktaş jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. Çocukların cansız bedenleri otopsi yapılmak üzere Trabzon Adli Tıp Kurumu’na kaldırılırken, olayla ilgili başlatılan soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

“Çocuklarının kendinden soğuduğunu hissettiğini ve olay anını hatırlamadığını” söyledi

Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan Emre Göktaş’ın ilk ifadesinde çocuklarının kendinden soğuduğunu hissettiğini ve olay anını hatırlamadığını söylediği öğrenildi. Şahsın işlemlerinin ardından güvenlik önlemleri nedeniyle bugün Trabzon Adliyesi’ne çıkartılacağı öğrenildi.

Öte yandan Emre Göktaş’ın dün işlediği cinayet öncesi üzerindeki malları noterde kardeşinin üzerine geçirdiği iddia edildi.

Kaynak: İHA/ SÖZCÜ

3 Çocuğunu Öldüren İmamın İlk İfadesi Ortaya Çıktı! 3 Çocuğunu Öldüren İmamın İlk İfadesi Ortaya Çıktı! 3 Çocuğunu Öldüren İmamın İlk İfadesi Ortaya Çıktı! 3 Çocuğunu Öldüren İmamın İlk İfadesi Ortaya Çıktı! 3 Çocuğunu Öldüren İmamın İlk İfadesi Ortaya Çıktı! 3 Çocuğunu Öldüren İmamın İlk İfadesi Ortaya Çıktı! 3 Çocuğunu Öldüren İmamın İlk İfadesi Ortaya Çıktı! 3 Çocuğunu Öldüren İmamın İlk İfadesi Ortaya Çıktı!

Son güncelleme tarihi : 1 Eylül 2021 15:02

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da 4 Kişinin Öldüğü Kazanın Güvenlik Kamerası Görüntüleri Ortaya Çıktı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x