40 Öğretmen Eğitimde Dijital Dönüşüm Sertifikası Aldı!

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen ’Eğitimde Dijital Dönüşüm Web 2.0 Araçları Eğitimi’ tamamlandı. Eğitime katılan 40 öğretmene sertifikaları düzenlenen törenle takdim edildi.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
05 Ekim 2021 - 18:23
Manisa haber | Eğitim Politika | Alaşehir haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Zafer Kalkınma Ajansı 2021 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Alaşehir Fen Lisesi Öğretmeni Latife Çelik tarafından hazırlanan ve 40 eğitimcinin katıldığı eğitim tamamlandı. Eğitim sonunda düzenlenen törenle eğitimciler sertifikalarını aldı. ’Eğitimde Dijital Dönüşüm Web 2.0 Araçları Eğitimi’ sertifika töreninde Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş tarafından eğitimcilere sertifikaları takdim edildi.

Alaşehir genelinde bulunan okullarda görevli 40 gönüllü öğretmenin katıldığı eğitimin sertifika törenine katılan Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, “Öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerine destek olmak amaçlı hazırlanan bu proje ile öğretmenlerimizin teknolojiyle paralel yaşanan dijital dönüşüme ayak uydurmalarını, her tür dijital uygulamayı ve veriyi mesleki alanda aktif olarak kullanabilmelerini amaçladık. Bu eğitime katılan tüm öğretmenlerimize ve projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Havaya Ateş Açan 5 Şehir Magandası Gözaltına Alındı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x