Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası’ndan İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Eğitime Destek Yardımı!

Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere hazırlanan eğitim yardımlarını Alaşehir ve Sarıgöl ilçe milli eğitim müdürlüklerine teslim etti.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
04 Ekim 2021 - 13:28
Manisa haber | Ekonomi Politika | Alaşehir haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) ve Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel hale gelen eğitime destek yardımı bu yıl da gerçekleştirildi. 2021 – 2022 eğitim öğretim sezonunda ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere hazırlanan 385 çift ayakkabı, 260 adet polar mont ve 300 adet okul çantasından oluşan yardımlar, protokolle Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çalışma alanı içerisindeki Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edildi.

Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş’i ve Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Cezmi Yıldırak’ı ziyaret eden Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Seyhan yaptığı açıklamada, “TOBB ve Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak, her zaman olduğu gibi eğitimin desteklenmesi noktasından elimizden gelenin en iyisini yapmaya çabalıyoruz. Bu kapsamda artık geleneksel hale gelen eğitim desteğimizi bu yıl da gerçekleştirdik. Eğitim yardımlarımızı Alaşehir ve Sarıgöl ilçe milli eğitim müdürlüklerimize teslim ettik.” dedi.

İlgi ziyaretlerde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Kaya Meclis Üyesi Özlem Öncü ve Genel Sekreter Birol Şen de bulundu.

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bakan Çavuşoğlu, Manisa’da Yeğeninin Düğün Töreninde Nikah Şahitliği Yaptı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x