’Avrupa Hareketlilik Haftası’nda Sporun Önemine Dikkat Çektiler

Yunusemre Belediyesi Başkan Yardımcısı İhsan Akyel ve Spor İşleri Müdürü Abdullah Can, ’Avrupa Hareketlilik Haftası’ etkinlikleri kapsamında, uzun süre masa başında olan ofis çalışanlarının yapması gereken egzersizleri çalışanlarına anlattı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
16 Eylül 2021 - 17:35
Manisa haber | Politika Spor | Yunusemre haber

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Yunusemre Belediyesi, 16-22 Eylül tarihleri arasında hayatın her alanında spor yapmanın önemine dikkat çekmek için kutlanan Avrupa Hareketlilik Haftası’nda anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Akyel, Spor İşleri Müdürü Abdullah Can, birimleri gezerek ofis çalışanlarına çalışırken yapabilecekleri hareketler hakkında bilgi verip, broşür dağıttı.

Günlük hayatta mutlaka sporun olması gerektiğine vurgu yapan İhsan Akyel ve Abdullah Can, özellikle çocukların küçük yaşta spora yönlendirilmesinin önemli olduğunu söyledi.

Spor İşleri Müdürü Abdullah Can ise Manisa Bisiklet Spor Kulübü Derneği işbirliği ile hafta etkinlikleri kapsamında 17 Eylül Cuma günü (yarın) saat 19.30’da Forum Magnesia önünden başlayacak bisiklet turuna tüm Manisalıları davet etti.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Geleneksel Yuntdağı Yağlı Güreşleri İçin Hazırlıklar Sürüyor…
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x