Babası Suriye’de Görevli Olan Asker Çocuğuna Jandarmandan Sürpriz Doğum Günü Kutlaması!

Manisa'da jandarma ekipleri, babası Suriye'de görevli asker çocuğunu doğum gününü kutladı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
16 Haziran 2021 - 23:18
Manisa haber | Asayiş Genel | Turgutlu haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

HABER SERKAN ÖZCAN:
Manisa’da jandarma ekipleri, babası Suriye’de görevli asker çocuğunu doğum gününü kutladı.

112 Acil Çağrı Merkezini arayan Aysel H., damadının Suriye’de Bahar Kalkanı Bölgesi’nde görevli asker olduğunu, Turgutlu ilçesinde yaşayan torunu Mustafa Ege’nin doğum günü olduğunu, babası yanında olamadığı için üzüldüğünü anlatarak yardım istedi.

Bunun üzerine pasta ve hediyelerini hazırlayan jandarma ekipleri, belirtilen adrese giderek Mustafa Ege’nin doğum günü kutladı.

Anneanne Aysel H. jandarma ekiplerine teşekkür ederek, silah arkadaşlarının, torununa babasının yokluğunu hissettirmediğini ifade etti.

Babası Suriye’de Görevli Olan Asker Çocuğuna Jandarmandan Sürpriz Doğum Günü Kutlaması! Babası Suriye’de Görevli Olan Asker Çocuğuna Jandarmandan Sürpriz Doğum Günü Kutlaması! Babası Suriye’de Görevli Olan Asker Çocuğuna Jandarmandan Sürpriz Doğum Günü Kutlaması! Babası Suriye’de Görevli Olan Asker Çocuğuna Jandarmandan Sürpriz Doğum Günü Kutlaması! Babası Suriye’de Görevli Olan Asker Çocuğuna Jandarmandan Sürpriz Doğum Günü Kutlaması!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Spil Karası Üzüm Çeşidinin İlk Hasadı Serada Yapıldı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x