Bahar Öğretmenden Sonra Küçük Kardeşi de Hayatını Kaybetti!

Manisa’da Öğretmenler Günü’nde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden öğretmen Bahar Zeybek’in aynı kazada ağır yaralanan ve bu sabah beyin ölümü gerçekleşen 4 yaşındaki kız kardeşi Özge Fatma Zeybek de tedavisinin devam ettiği hastanede hayatını kaybetti.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
26 Kasım 2021 - 16:56
Manisa haber | Asayiş | Gördes haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Manisa’nın Akhisar ilçesine bağlı Dağdere Mahallesi’nde sınıf öğretmenliği yapan ve kardeşleri tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde okuldan alınarak evlerinin bulunduğu Gördes ilçesinin Fundacık Mahallesine dönüş yolunda evlerine 200 metre kala beton mikseri ile çarpışması sonucu meydana gelen kazada olay yerinde hayatını kaybeden 23 yaşındaki Bahar Zeybek’in ardından aynı kazada ağır yaralanan 4 yaşındaki kız kardeşi Özge Fatma Zeybek’ten de acı haber geldi.

Kaza sonrası Gördes Devlet Hastanesinin ardından Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesine sevk edilen ve durumunun ağır olması üzerine Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesinde yoğun bakımda tedavisine devam edilen 4 yaşındaki Özge Fatma Zeybek’in bu sabah 10.48’te önce beyin ölümünün gerçekleştiği saat 15.45’te de doktorların tüm çabalarına rağmen verdiği 2 günlük yaşam savaşını kaybettiği öğrenildi.

Minik kızın vefatıyla Zeybek ailesi iki gün içinde ikinci evlat acısı yaşamış oldu.

İlgili haber Manisa'da Bahar Öğretmenin Hayatını Kaybettiği Kazadan Kötü Haber: Beyin Ölümü Gerçekleşti!

İlgili haber Öğretmenler Günü’nde Hayatını Kaybeden Bahar Öğretmen Toprağa Verildi!

İlgili haber Manisa’daki Feci Kazada Bahar Öğretmen Hayatını Kaybetti: 1'i Ağır 4 Kardeş Yaralandı!

Son güncelleme tarihi : 26 Kasım 2021 17:11

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da 10 Gündür Haber Alınamayan Adam Ölü Bulundu!