Başkan Akın’dan Turgutluspor’a Moral Ziyareti

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Turgutluspor’u ziyaret ederek, takım ve yönetimle bir araya geldi.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
28 Temmuz 2021 - 18:02
Manisa haber | Politika Spor | Turgutlu haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz ve Özel Kalem Müdürü Ali Nasuhoğlu da yer aldı. Oyunculara yeni sezonda başarılar dileyen Başkan Çetin Akın, “Yeni sezon öncesi sizlerle daha geniş kapsamlı bir buluşma gerçekleştireceğiz. Sizlerin bu şanlı kulübü en iyi şekilde temsil edeceğinize inancım tam. Çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

Kulüp Başkanı Taner Kestaneci de Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın nazik ziyaretinde dolayı teşekkür ederek, “Başkanımız Çetin Akın’ın ziyaretinden dolayı çok mutlu oldum. Başkanımız her zaman yanımızda olması, bize büyük bir güç veriyor. Kendisine sizlerin huzurunda nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
3 Çocuk ve 6 Torun Sahibi 71 Yaşında Kadın Liseyi Bitirdi, Hedefi Üniversite
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x