Başkan Ergün’den Saruhanlı’ya Gençlik Merkezi ve Otopark Müjdesi!

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Ayı Olağan Toplantısı’nda, dilek ve temenniler bölümünde Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Saruhanlı ilçesine otopark ve gençlik merkezi kazandırılması için Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin ile mutabakata vardıklarını müjdeledi.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
15 Eylül 2021 - 12:34
Manisa haber | Ekonomi Politika | Saruhanlı haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Tüm maddelerin oylanmasının ardından dilek ve temenniler bölümünde meclis üyeleri görüş ve taleplerini iletti. Saruhanlı ile ilgili Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şerafettin Yüncüoğlu’nun hizmet teşekkürü üzerine konuşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçeye önemli bir haber verdi. Başkan Ergün, “Saruhanlı Belediye Başkanımızla sağladığımız mutabakat gereği, Saruhanlı merkezine gençlik merkezi ve yerin altına otoparkıyla beraber ortak yapma kararı aldık. Bunun da müjdesini buradan vermiş olayım. Saruhanlı’mıza hayırlı olsun” dedi.

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin de, “Yolların yapımı noktasında üzerimizden büyük bir yükü aldınız. Öncelikle bunun için teşekkür ediyorum. Saruhanlı merkezinde otopark, önemli bir konu. Bu proje, Saruhanlı’mızın büyük bir otopark sorununu çözecek. Bunun için de bir protokolle bu çalışmanın yapılacak olması dolayısıyla çok teşekkür ediyorum. Birlikte yaparsak, Saruhanlı’ya bu hizmeti kazandırırsak, ben size Saruhanlı adına şükranlarımı sunarım” diye konuştu. Konuşmaların ardından 12 Ekim Salı günü, saat 18.00’de toplanmak üzere, birleşime son verildi.

Başkan Ergün’den Saruhanlı’ya Gençlik Merkezi Ve Otopark Müjdesi! Başkan Ergün’den Saruhanlı’ya Gençlik Merkezi Ve Otopark Müjdesi! Başkan Ergün’den Saruhanlı’ya Gençlik Merkezi Ve Otopark Müjdesi! Başkan Ergün’den Saruhanlı’ya Gençlik Merkezi Ve Otopark Müjdesi!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Koronaya Yakalanan Hamile Kadın “Pişmanım, Keşke Aşı Olsaydım” Dedi!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x