Başkan Kayda Yürütülen Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi!

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
13 Eylül 2021 - 12:55
Manisa haber | Çevre Ekonomi Politika | Salihli haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Salihli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün ilçe merkezinde sürdürdüğü asfalt çalışmaları devam ediyor. Belediye Başkanı Zeki Kayda, ekiplerin 50. Yıl Ortaokulu ile okulun Spor Salonu bahçesinde yürüttüğü asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Asfalt çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüklerini belirten Başkan Kayda, “Altyapı çalışmaları tamamlanan Menderes, Gürsel, Gökçepınar, Millet ve Askeriye Caddelerini baştan aşağı sıcak asfaltla buluşturduk. Ekiplerimiz hava sıcaklıkları düşmeden ve yağmurlar başlamadan doğalgaz, Telekom ve MASKİ çalışmaları nedeniyle bozulan yollarımızda asfalt ve yama çalışmaları gerçekleştiriyor.

Bu hafta sonu da 50. Yıl Ortaokulu bahçesinde bulunan ve yıkılan eski Halk Eğitimi Merkezi binası ile Spor Salonu çevresini düzenleyerek çocuklarımıza oyun alanı olarak kazandırmak için asfalt attık. Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize yeni eğitim, öğretim yılında sağlık, başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

İnceleme gezisinde Başkan Kayda’ya eşlik eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Yenen de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Salihli Belediyesi’nin okullara verdiği desteklerden dolayı Başkan Kayda’ya teşekkür etti.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa-İzmir Yolundaki Kazada Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x