Darkale Mahallesi, Pandemi Sonrası Vatandaşlara Hizmet Vermek İçin Gün Sayıyor…

Manisa’nın Soma ilçesine bağlı tarihi Darkale Mahallesi, Soma Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından pandemi sonrası için hazırlanıyor. Ekipler, Soma’nın kültürel ve tarihi mirası olan Darkale’nin eski cazibeli günlerine kavuşması için aralıksız çalışıyor.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
18 Haziran 2021 - 13:34
Manisa haber | Genel Politika | Soma haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Soma Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin kapsamlı şekilde temizlik ve yıkama çalışmalarını yürüttüğü, tarihi dokusu ve kültürel mirası ile Soma’nın gözbebeği olan Darkale Mahallesi, pandemi sonrası vatandaşlara hizmet vermek için gün sayıyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Soma Belediye Başkan’ı Ali Tulup, “Tarihi Darkale’mizi tanıtmak ve canlılık kazandırmak için Zafer Kalkınma Ajansına başvurduğumuz ve değerlendirme aşamasında olan ’Turizmin Altyapısını İyileştirme Mali Destek Programı’ onaylanması ile yöresel ürün satış stantları, konaklama için bungalov evler ve belediyemize ait özel işletmeci tarafından çalıştırılacak restoran, kafe ve çay bahçesi işletmesi ile eski cazibeli günlerine kavuşacaktır. Tüm halkımız ve Somamız için hayırlı olsun.” dedi.

Tarihi Darkale Pandemi Sonrasına Hazırlanıyor Tarihi Darkale Pandemi Sonrasına Hazırlanıyor Tarihi Darkale Pandemi Sonrasına Hazırlanıyor Tarihi Darkale Pandemi Sonrasına Hazırlanıyor Tarihi Darkale Pandemi Sonrasına Hazırlanıyor Tarihi Darkale Pandemi Sonrasına Hazırlanıyor

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Trafikte Terör Estiren Magandanın Tartıştığı Sürücüye 16 El Ateş Ettiği Anlar Kameraya Yansıdı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x