Gençleri Zehirleyecek Olan Uyuşturucu Taciri Böyle Yakalandı!

Bursa'da narkotik polisi son yılların en büyük operasyonuna imza attı. Nefes kesen takiple binlerce genci zehirleyecek 20 kilogram metamfetamin ele geçirildi. Fırtına isimli köpeğin de katıldığı operasyonda gözaltına alınan bir zanlı sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
04 Ekim 2021 - 14:50
Manisa haber | Asayiş Ulusal

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Operasyon anı drone ile de havadan takip edildi.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, otomobil ile yüklü miktarda uyuşturucu madde taşındığı bilgisi üzerine fiziki ve teknik takibe başladı.

Ekipler şüphelinin içerisinde bulunduğu aracı takibe aldı. Drone destekli yapılan takip sonucu polis ekiplerini fark eden şüpheli ile polis ekipleri arasında kovalamaca başladı.

Kısa süren kovalamaca sonrası şüphelinin bulunduğu otomobilin önü kesilerek durduruldu.

Operasyonda L.A. isimli şahıs gözaltına alındı. Narkotik detektör köpeği Fırtına’nın araçta yaptığı aramalarda ise spor çanta içinde 20 kilogram metamfetamin ele geçirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye çıkarılan L.A. tutuklandı.

Gençleri Zehirleyecek Olan Uyuşturucu Taciri Böyle Yakalandı! Gençleri Zehirleyecek Olan Uyuşturucu Taciri Böyle Yakalandı! Gençleri Zehirleyecek Olan Uyuşturucu Taciri Böyle Yakalandı! Gençleri Zehirleyecek Olan Uyuşturucu Taciri Böyle Yakalandı! Gençleri Zehirleyecek Olan Uyuşturucu Taciri Böyle Yakalandı! Gençleri Zehirleyecek Olan Uyuşturucu Taciri Böyle Yakalandı! Gençleri Zehirleyecek Olan Uyuşturucu Taciri Böyle Yakalandı! Gençleri Zehirleyecek Olan Uyuşturucu Taciri Böyle Yakalandı! Gençleri Zehirleyecek Olan Uyuşturucu Taciri Böyle Yakalandı! Gençleri Zehirleyecek Olan Uyuşturucu Taciri Böyle Yakalandı!

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
MASKİ Gediz ve Bakırçay Nehirlerini Kirlilikten Korumak İçin Tesis Kurmaya Devam Ediyor!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x