Görev Başındaki Personeli Unutmadılar

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Palabıyık ve Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapan nöbetçi birimlere ziyarette bulundu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Başkanvekili Palabıyık ve Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal, tüm personelin bayramını kutladı.

Haberin Detayı
Gaye KÖK
gaye@manisagundemhaber.com
14 Mayıs 2021 - 00:12
Manisa haber | Genel Politika

32 yaşında, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 3 Yıldır çeşitli sitelerde editörlük yaptıktan sonra , 1 senedir Manisa Gündem Haber Editör ekibinde.

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle buruk bir şekilde kutlanan Ramazan Bayramı’nın ilk gününde, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Palabıyık ve Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapan nöbetçi birimlere ziyarette bulundu.

Başkanvekili Mehmet Palabıyık ve Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal, Zabıta Daire Başkanlığı, Ulaşım Daire Başkanlığı, MASKİ İçme Suyu Arıza Birimi, Mezarlıklar Daire Başkanlığı, MASKİ Kanal Arıza Birimi ve İtfaiye Daire Başkanlığı’na ziyarette bulundu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de selamlarını ileten Başkanvekili Mehmet Palabıyık, tüm personelin bayramını kutladı.

Başkanvekili Mehmet Palabıyık ve Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal, daha sonra Manisa Büyükşehir Belediyesi Muammer-İsmail Cider Huzur ve Dinlenme Yurdu’na da ziyarette bulundu. Huzur ve Dinlenme Yurdu sakinlerinin bayramını kutlayan Başkanvekili Palabıyık ve Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de selamlarını iletti.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Genel Müdür Aslay, Görev Başındaki Personellerle Bayramlaştı
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x