Gül Sokakta Oturan Çocuklara Yeni Bir Oyun Alanı Kazandırıldı!

Yunusemre Belediyesi, Muradiye Mahallesi Gül Sokakta tamamladığı park ile bölgede yaşayan çocuklara yeni bir oyun alanı kazandırdı.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
17 Kasım 2021 - 16:20
Manisa haber | Çevre Politika | Yunusemre haber

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Yunusemre Belediyesi, Muradiye Mahallesi Gül Sokakta vatandaşların talebi üzerine yeni bir çocuk oyun parkı yaptı. Kurulumu tamamlanarak vatandaşların kullanımına açılan park çocuklardan yoğun ilgi görüyor.

Amaçlarının vatandaşların mutlu ve huzurlu bir şehirde yaşaması olduğunu dile getiren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, yeni çocuk oyun parkında çocukların keyifli vakit geçirmesini diledi. Başkan Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Muradiye Mahallesi Gül Sokak ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımızın bizden park talebi vardı.

Çocuklarımızın, dolayısıyla ebeveynlerinin mutlu bir şehirde yaşamasını önemsiyoruz. İlçemizde çocuklarımız için bu güne kadar pek çok park yaptık, ihtiyaç olan bölgelerde belirli bir program dâhilinde yeni parklar için de çalışmalarımız devam ediyor” dedi. Mahalle sakinleri yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek yapılan park için Yunusemre Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür etti.

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
10 Gündür Kayıp Olan 2,5 Yaşındaki Müslüme’den Acı Haber Geldi!