İlçede Çeşitli Suçlardan Aranan 7 Kişi Kıskıvrak Yakalandı!

Manisa’nın Salihli ilçesinde suçla mücadele kapsamında çalışmalarıyla takdir toplayan Salihli polisi, suçlulara göz açtırmazken, aranan şahıslara yönelik yaptıkları operasyonlarda çeşitli suçlardan aranan 7 kişiyi yakaladı.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
20 Ocak 2021 - 13:49
Manisa haber | Asayiş Genel | Salihli haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Manisa’nın Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, ilçede aranan suçluları yakalanmaya devam ederken, çalışmalar kapsamında 7 şahıs kıskıvrak yakalandı.

Ekipler hakkında çocuğa nitelikli cinsel istismar suçundan 5 yıl, 6 ay, 20 gün cezası bulunan T.Ç. (24), hırsızlık ve parada sahtecilik suçundan 4 yıl, 2 ay hapis cezası bulunan K.G. (22), büyükbaş ve küçükbaş hayvan hırsızlığı suçundan 4 yıl, 2 ay hapis cezası bulunan M.D. (19), hükümlü ve suçlunun kaçması suçundan 25 gün hapis cezası bulunan U.G. (36), ailenin korunması hükümlerine uymamak suçundan 5 gün hapis cezası bulunan R.A. (39) ile tehdit suçundan aranan S.Ü. (19) ve sarkıntılık suçlarından aranan T.A.(20) yakalandı.

Yakalanan T.Ç., K.G., M.D., U.G. ve R.A. emniyetteki işlemlerinin ardından cezaevine gönderilirken, S.Ü. ve T.A. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Definecilerin Hazırladığı El Yapımı Patlayıcıları Jandarma İmha Etti!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x