İlçede İlk Kez Düzenlenen Beşibiryerde Turizm ve Sanat Festivali’nde Ece Mumay Konser Verdi!

Manisa'nın Kula Belediyesi öncülüğünde ilk kez düzenlenen Beşibiryerde Turizm ve Sanat Festivali ikinci günde sanatçı Ece Mumay konser verdi.

Haberin Detayı
Furkan Özer
furkan@manisagundemhaber.com
24 Eylül 2021 - 13:34
Manisa haber | Genel Politika | Kula haber

29 yaşında, Manisa Gündem Haber Editörü, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu. 1.5 senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmakta.

Kula Kent Meydanı’ndaki etkinlik kapsamında konuşan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, 7 yıldır panayırlar, konserler ve aktiviteleri en üst perdede gerçekleştirmeye çalıştıklarını söyledi.

Meydanı gençlerin doldurduğunu, kültür ve sanat deyince olmazsa olmazlarının birinin gençler olduğunu ifade eden Tosun, “Gençliğini kazanamayan geleceğini kaybeder. Tabiri caizse gençleri kazanmak için yapılan savaş, bir kurtuluş savaşı kadar değerlidir. Sizler inancınızla, ahlakınızla, fikirlerinizle, düşüncelerinizle inşallah Ülkeyi de ilçeyi de sırtlayacaksınız. Tarihi ve kültürel değerlerinizden uzaklaşmadan, fikirlerinizden kopmadan, boşluğa düşmeden yolumuza devam edeceğiz.” diye konuştu.

Festival kapsamında sanatçı Ece Mumay konser verdi.

Öte yandan, tedbirler çerçevesinde konser alanına girişlerde HES kodu sorgulaması yapılırken, aşıları tamamlanmayan ya da PCR testi yaptırmayan kişilerin girişine izin verilmedi. Konser girişinde bulunan sağlık ekibi, isteyenlerin aşılarını yaptı.

İlçede İlk Kez Düzenlenen Beşibiryerde Turizm Ve Sanat Festivali’nde Ece Mumay Konser Verdi! İlçede İlk Kez Düzenlenen Beşibiryerde Turizm Ve Sanat Festivali’nde Ece Mumay Konser Verdi! İlçede İlk Kez Düzenlenen Beşibiryerde Turizm Ve Sanat Festivali’nde Ece Mumay Konser Verdi! İlçede İlk Kez Düzenlenen Beşibiryerde Turizm Ve Sanat Festivali’nde Ece Mumay Konser Verdi! İlçede İlk Kez Düzenlenen Beşibiryerde Turizm Ve Sanat Festivali’nde Ece Mumay Konser Verdi! İlçede İlk Kez Düzenlenen Beşibiryerde Turizm Ve Sanat Festivali’nde Ece Mumay Konser Verdi! İlçede İlk Kez Düzenlenen Beşibiryerde Turizm Ve Sanat Festivali’nde Ece Mumay Konser Verdi! İlçede İlk Kez Düzenlenen Beşibiryerde Turizm Ve Sanat Festivali’nde Ece Mumay Konser Verdi!

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başkan Kayda ve MASKİ Genel Müdürü Aslay Köseali Mahallesi’nde İncelemelerde Bulundu!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x