İlçede Ramazan Bayramı Öncesinde Ekipler Denetimleri Artırıldı!

Manisa’nın Kula ilçesinde korona virüs pandemisiyle mücadelede uygulanan 17 günlük tam kapanmanın sonuna yaklaşılırken, Ramazan Bayramı öncesinde de denetimler artırıldı. Kurum amirlerinin bizzat sahada olduğu denetimlerde, bayram öncesinde yoğunluk oluşabilecek banka önleri, ATM’ler ve PTT binası önlerinde uygulama noktaları oluşturuldu. Kaymakam Kemal Duru da, beraberindeki kurum amirleri ile birlikte sık sık sahaya çıkıp denetimlere eşlik etti.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
11 Mayıs 2021 - 19:22
Manisa haber | Asayiş | Kula haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Manisa’nın Kula İlçesi tam kapanma döneminin sonuna yaklaşılırken, Ramazan Bayramı dolayısıyla denetimler ve uygulamalar da sıklaştırıldı. Vatandaşların yoğun olduğu bölgelerde uygulama noktası oluşturan kolluk kuvvetleri, denetimlerin sayısını artırarak da, tedbir kurallarını kapsamında sıkı denetim yapıyor.

Kolluk kuvvetlerinin yanı sıra, Kaymakam Kemal Duru önderliğindeki kurum amirleri de, bizzat sahaya çıkıp denetimlere eşlik ediyor. Ramazan Bayramı’na az bir süre kala ilçede oluşabilecek yoğunluklara karşı alınan önlemleri sahada inceleyen Kaymakam Kemal Duru, yaptığı denetimlerde de vatandaşları sık sık uyardı. Muafiyeti olmayan vatandaşların dışarı çıkmaması konusunda emniyet güçlerince aralıksız olarak anons da yapılırken, tedbir kurallarını ihlal ettiği tespit edilen vatandaşlara da idari yaptırım uygulanıyor.

Ramazan Bayramı öncesi Kula’da Denetimler Artırıldı

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Bıçaklı Saldırı: 1 Ölü, 1 Yaralı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x