İlçedeki Yeşil Alan, Park ve Bahçelerde Bakım Çalışması Yapılıyor…

Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçedeki yeşil alan, park ve bahçelerde bakım çalışması yapıyor.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
26 Nisan 2021 - 17:13
Manisa haber | Çevre Politika | Yunusemre haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Yunusemre Belediyesi, havaların ısınması ile birlikte park ve bahçelerin bakımlarını yapıyor. Kentin açık ve ferah alanlarını yaza hazırladıklarını dile getiren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, çalışmalara ilişkin bilgi verdi. Başkan Çerçi açıklamasında, “Vatandaşlarımızın aileleriyle beraber kullandığı park ve bahçelerimizde bakım çalışması yapıyoruz. Ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Vatandaşlarımızdan yeşil alanlarımızda maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymalarını önemle rica ediyoruz. Bakım çalışmalarımız belirli bir program dahilinde devam edecek” dedi.

Mahallelerindeki çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade eden 75. Yıl Muhtarı Aziz Çetintaş da park ve bahçelerdeki bakım çalışmasıyla park alanlarının güzel bir görünüme kavuştuğunu söylerken; Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ve ekibine teşekkür etti.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mahalle derneğinden, Engelli ve Yaşlılara Vatandaşlara 3 Çeşit İftarlık Yemek Dağıtımı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x