Jandarmadan Spil Dağı Milli Parkı ve Kiraz Pazarında Korona Virüs Denetimi

Manisa Spil Dağı Milli Parkı ve Sancaklıbozköy Kiraz Pazarında jandarma ekipleri tarafından denetimler gerçekleştirildi.

Haberin Detayı
Onur Yıldırım
onur@manisagundemhaber.com
21 Mayıs 2021 - 11:32
Manisa haber | Asayiş | Şehzadeler haber

36 yaşında, Manisa Gündem Haber editörü. Akdeniz Üniversitesi , Görsel Sanatlar Bölümü mezunu. 6 sene fotoğraf editörlüğü yaptıktan sonra, 8 ay boyunda Manisa Gündem Haber'de görsel ve yazılı editörlük yapmaktadır.

Manisa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Spil Dağı Milli Parkında orman yangınları ve korona virüs tedbirlerine karşı Sancaklıbozköy Kiraz Pazarında da korona virüs tedbirlerine yönelik denetimler gerçekleştirdi.

Spil Dağı Milli Parkında denetim

Manisa’nın Şehzadeler ilçesi Spil Dağı Milli Parkında, vatandaşların güvenliğine yönelik devriyelerini devam ettiren jandarma ekipleri orman yangınlarına karşı emniyet tedbirler alınması ile temizlik, maske ve mesafe kurallarına uymaları konusunda vatandaşlara gerekli uyarılarda bulunarak kontroller gerçekleştirdi.

Kiraz Pazarında da denetim yapıldı

Kuzey Yarımkürenin açık alanda üretilen ilk kirazın hasadının ardından yoğunluğun başladığı Manisa’nın Şehzadeler ilçesi Sancaklıbozköy Mahallesindeki Kiraz Pazarında, jandarma ekipleri tarafından denetimler gerçekleştirildi. Hasatta çalışan tarım işçilerine de, temizlik, maske ve mesafe kurallarına uymaları konusunda gerekli uyarılar ve kontroller yapıldı.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Arı Kovanlarına Dadanan Hırsızlar 7 Kovanı Çalarak Kayıplara Karıştı!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x