Kırkağaç’taki İtfaiye Amirliği Binasında Çalışmalar Devam Ediyor…

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Gürhan İnal, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Kırkağaç Belediyesi işbirliğinde yapımı gerçekleştirilen Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Amirliği binası ile Kırkağaç Belediyesi şantiye binası inşaatında incelemelerde bulundu.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
12 Mayıs 2021 - 18:36
Manisa haber | Genel Politika | Kırkağaç haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Kırkağaç Belediyesi işbirliğinde yapımını gerçekleştirdiği Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Amirliği binası ile Kırkağaç Belediyesi şantiye binası inşaatında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Gürhan İnal da Kırkağaç’a ziyarette bulunarak çalışmaları yerinde inceledi.

Projenin İtfaiye Amirliği bölümünde incelemeler yapan Daire Başkanı Gürhan İnal’a şube müdürleri ve itfaiye personelleri eşlik etti. İtfaiye Daire Başkanı Gürhan İnal, daha sonra Büyükşehir Belediyesi Kırkağaç İtfaiye Amirliği’nin hizmet verdiği binaya da ziyarette bulundu. İtfaiye personelleri ile bir araya gelen Daire Başkanı İnal, tüm itfaiye personeline çalışmalarına kolaylıklar diledi.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’nın 3 İlçesine 6 Prestij Caddesi Daha Kazandırılacak!
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x