Kula’da Taşıma Şoförleri ’Biontech’ Aşısı Oldu!

Korona virüsle mücadele kapsamında Sağlık Bakanlığınca başlatılan aşı seferberliğince, kargo, kurye, taksi ve dolmuş şoförlerinin aşılanmasına başlandı. Kula’da da işçi ve öğrenci servisi şoförleri, aşılama için Kula Devlet Hastanesi’ne başvuru yaparak ’biontech’ aşısı oldu.

Haberin Detayı
Kemal Çetin
kemal@manisagundemhaber.com
14 Haziran 2021 - 13:32
Manisa haber | Sağlık | Kula haber

36 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü Mezunu. 2 yıl boyunca çeşitli görsel ve yazılı basın işinde çalıştıktan sonra, 2 Senedir Manisa Gündem Haber'de editörlük yapmaktadır.

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs pandemisi nedeniyle Türkiye’de başarılı bir şekilde yürütülen aşılama çalışmalarında sıra kargo, kurye, taksi, dolmuş, işçi ve öğrenci servisi şoförlerine geldi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın açıklamalarının ardından aşılama çalışmalarında kargocular ile taşımacıların da aşılanmasına başlandı.

Manisa’nın Kula ilçesinde de yürütülen aşı seferberliği kapsamında taşıma şoförleri aşılama için Kula Devlet Hastanesi’ne başvurarak ’biontech’ aşısı oldu.

0 0 vote
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Jandarmadan Spil Dağı Milli Parkı ve Kiraz Pazarında Korona Virüs Denetimi
0
Bu haber hakkında yorum yapmak ister misiniz?x