Kurşunlu Vadisi’nin Gündüzü Ayrı, Gecesi Ayrı Güzel!

Salihli Belediyesi’nin 2016 yılında gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda baştan aşağı yenilenen Kurşunlu Vadisi, peyzaj düzenlemesi, dekoratif aydınlatması, ahşap ve granit taşlarla bezenen yeni yürüyüş yolu ile gecesi ayrı gündüzü ayrı bambaşka bir güzelliğe kavuştu.

Haberin Detayı
Hasan IŞIK
hasan@manisagundemhaber.com
18 Temmuz 2021 - 16:09
Manisa haber | Çevre Ekonomi Politika | Salihli haber

38 Yaşında , Manisa Gündem Haber Editörü. İzmir Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Habercilik Bölümü Mezunu. 10 yıl boyunca çeşitli siteler geliştirdikten sonra , Manisa Gündem Haber kurulduğundan bugüne editörlük yapmaktadır.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin başlattığı çalışmalarla dört mevsimde ayrı güzelliğe bürünen yeni yürüyüş yolunda incelemelerde bulunan Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Kurşunlu Vadisini tüm güzellikleriyle ortaya çıkaran Park ve Bahçeler Müdürü Burak Ataoğlu ile ekibine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Salihli Belediyesi’nin işlettiği ve Bozdağ eteklerinde doğal bir vadi içerisinde bulunan Kurşunlu Kaplıcalarının, Türkiye’nin her tarafından gelen misafirlere binlerce metre derinliklerden çıkan termal sıcak suyu ile şifa dağıttığını belirten Başkan Kayda, “Belediyemiz ekiplerinin başlattığı çalışmalar sonucunda bambaşka bir görünüme kavuşan Kurşunlu Vadisine, ışıl ışıl aydınlatmasıyla yeni bir yürüyüş yolu daha kazandırdık.

Her mevsimde ayrı bir renk güzelliğine bürünen Kurşunlu Kaplıcamız, şelalesi, şifalı termal suyu, doğal güzelliği, yürüyüş yolu ve büyülü atmosferiyle doğal bir tedavi sunuyor. Türkiye’de yeşillikler ve ormanın içerisinde böyle cennet gibi bir tesis nerede var. Gecesi ayrı gündüzü ayrı bir güzelliğe bürünen, şifalı suları ve Kurşunlu Vadisi’nin büyüleyici atmosferiyle kaplıcalarımıza herkesi bekliyoruz. Salihli’mize hayırlı olsun.” dedi.

0 0 votes
Haberi Puanla
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manisa’da Küçük Kızı Taciz Eden Kişi Önce Linç Edildi Sonra Tutuklandı!